Alisveris Sepetim
Alisveris sepetiniz bos!
Üye Girişi
E-Mail Adresi:

Şifre:


Ziyaretciler

Şartlar & Koşullar

İade
Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden, bozmadan teslim tarihinden itibaren üç (3) iş günü süresi içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile veya e-mail adreslerimizden birinden iade nedeninizi iletebilirsiniz.


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
Müşterinin ürünü iade etmesi (iade şartlarına uygun şekilde) veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün floracay.com’a  ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.


Floracay.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.


Tek kulanımlık ve kişiye özel ürünlerin iadesi mümkün değildir.


Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti Floracay.com tarafından ödenecektir.


Sipariş İptali
Siparişinizi verdiginiz andan itibaren aynı gün içinde 10:00 ile 19:30 saatleri arasında 0412 224 44 50 - 0505 802 72 15 nolu telefonu arayıp, info@floracay.com mail adresine mail atarak veya online destek departmanına bağlanarak iptal ettirebilirsiniz.